Taşıyabildiği yük kapasitesi, maliyet ve dayanıklılık açısından her sektör ve her ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünüdür. Çuvallarımız başlıca tarımsal ve endüstriyel sektörlerde olmak üzere bir çok sektörde  kullanılmaktadır.

Detaylı İncele...
Taşıyabildiği yük kapasitesi, maliyet ve dayanıklılık açısından her sektör ve her ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünüdür. Harar çuvallarımız başlıca tarımsal ve endüstriyel sektörlerde olmak üzere bir çok sektörde  kullanılmaktadır.
Detaylı İncele...

Küçük partiküllü kimyasal maddelerin ya da gübrenin paketlenmesinde yaygınca kullanılırlar. Kesinlikle sızdırmaz bir ambalajlama biçimidir. PP torbalarda partiküllerin torbadan dışarı sızmasını engeller. Aynı zamanda dış etkilerden (toz,nem vs) korur.

Detaylı İncele...

Lamineli çuvalların tercih edilme sebebi hava su ve toz geçirmediği gibi dayanıklılık ve maliyet açısından bir çok endüstriyel ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünü oluşudur.

Detaylı İncele...
Şeffaf çuval Cam çuval olarak da bilinir. Özellikle tarım sektöründe kullanılan başlıca çuval çeşididir. Çuvalın içindeki ürünün görünmesini sağlayarak kontrolünü kolaylaştırır. Bu nedenle ürün kalitesi ve tazeliğinin alıcı tarafından tespitini sağlar.
Detaylı İncele...

Askeri kahverengi kum çuvalı olarak da bilinir. 35 x 65 cm ebadında kahverengi olup, UV katkılıdır. Güneşe dayanımı yüksektir, kumaşı kalındır. Polipropilen ham maddeden yapılmaktadır.

Detaylı İncele...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.