En ekonomik çuval çeşididir. İnşaat atıklarının taşınması için kullanılır. Stoklarımızda her zaman fazla miktarda moloz çuvalı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı İncele...

Yem çuvalları kullanıldıktan sonra çırpılıp tasnif edilerek paketlenir. Çuvallarımız bir kez kullanılmıştır. İçerisinde yırtık çuval bulunmamaktadır. Ucuz ve sağlam olmasından dolayı tercih edilmektedir. Ekonomik olması yönüyle moloz çuvalı olarak da kullanılabilmektedir.

Detaylı İncele...

Şeker çuvalının en önemli özelliği çok kalın kumaştan üretilmiş olmasıdır. Bu kalınlıktaki kumaş sadece şeker çuvalında olup özel üretimdir. Çok sağlamdır, yırtılmaz. Stoklarımızda her zaman şeker çuvalı bulunmaktadır.

Detaylı İncele...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmirde toptan çuval,izmirde kanaviçe jüt satışı,izmir toptan çuval,izmirde çuval,izmirde çuval satışı,izmirde big bag toptan satan yerler,izmirde toptan perakende çuval satışı,izmirde çuval ağzı dikiş makinası ve ipi,izmir kanaviçe jüt satışı,izmir çuval,izmir çuval satışı,izmir big bag toptan satan yerler,izmir toptan perakende çuval satışı,izmir çuval ağzı dikiş makinası ve ipi

izmirde toptan çuval

izmirde kanaviçe jüt satışı

izmirde çuval

izmirde çuval satışı

izmirde big bag toptan satan yerler

izmirde toptan perakende çuval satışı

izmirde çuval ağzı dikiş makinası ve ipi

izmir toptan çuval