1970 yılında İzmir Kemeraltı Çarşısında sektörün öncü girişimcilerinden olarak faaliyete başlayan firmamız sunduğu hizmet kalitesiyle günden güne büyüyerek 1992 yılında İzmir Gıda Çarşısı ( Ege Ticaret Merkezi )’ na taşınmıştır. O tarihten günümüze aynı isim ve aynı adreste istikrar ve güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ambalaj sektörünün bir kolu olan çuvalcılık alanında faaliyetlerini sürdüren firmamız geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz arasında p.p. çuval, harar, lamineli çuval, file çuval, big bag, jüt çuval, kanaviçe ( telis bezi ), branda, p.p. kumaş, gölgeleme filesi, inşaat filesi, zeytin toplama örtüleri bulunmaktadır.

Firmamız çuval alanında olduğu gibi ip alanında da kendini geliştirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Jüt halat, jüt ip, polyester (ipek) halat, çuval ağzı dikiş makinesi ipi, naylon çuval ağzı ipi, balya ipi ve biçer bağlar ipi ürünlerimizden bazılarıdır.

Aynı zamanda çuval ağzı dikiş makinesi, çuval ağzı dikiş makinesi iğnesi, çuval ağzı dikiş makinesi yağı satışı ve makine tamiri hizmeti de sunmaktayız.

Geçmişten aldığımız güç ve 50 yıllık tecrübemizle dürüst ve kaliteli ticareti garanti ediyoruz.

 

DÜRÜST, TECRÜBELİ ve KALİTELİ TİCARETİN ADRESİ

50 yıldır olduğu gibi …

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.