Kullanım alanları olarak oldukça geniş bir yelpazede tercih edilen bu ürün doğal yapısı ve sağlığa zararlı olmayan yönleriyle birçok firmanın tercihi haline gelmiş ve birçok sektörde kullanılmaya başlamıştır.

Detaylı İncele...

Jüt ip kırnap ip, çuval ipi, ,sicim ipi,keten ipi diye de adlandırılır. Asıl adı jüt ipidir.Cilalı ve cilasız olarak iki tiptir. Bu kolalı ve kolasız olarak da bilinir. Yumaklar halinde satışa sunulmaktadır. 100 gr 400 gr olarak iki seçeneği mevcuttur.

Detaylı İncele...

Çift örgülü yapısı yükü, iç ve dış örgü arasında eşit paylaştırır. Yumuşak dış yüzeyiyle elle kavramayı kolaylaştırır. Mukavemeti yüksek ve kullanım süresi uzundur. Uzaması düşük, aşınmaya ve hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksektir.

Detaylı İncele...

% 100 polyester üründen imal edilmektedir, kopma mukavemeti çok yüksek ve sağlamdır. Sanayi makinelerinde her türlü çuval ağzının dikiminde ve craft torbaların dikiminde kullanılır. Konik şeklinde yumaklarda 200 gr ve 1 Kg’lık bobinler halinde satılmaktadır.

Detaylı İncele...

%100 orjinal polipropilenden mamüldür. Fibrilize edilmiştir. Çuvaldız ile dikilen her türlü çuval, harar, torba vs. ambalaj malzemelerinin dikilmesinde kullanılır. Genel olarak beyaz renkte 1 Kg’lık bobinler halinde içten çözülmeli ve dış kısmı shrinkli ambalajlarda satılmaktadır.

Detaylı İncele...

%100 orjinal polipropilenden mamüldür. Fibrilize edilmiştir. Elyafları birbirine bağlı, ağ şeklindedir. Taşıma kapasitesi 55 kg’dır. Eksiz ve düğümsüzdür. Yüksek mukavemetlidir. 580 m / kg. 2 Kg’lık bobinler halinde satışa sunulmuştur.

Detaylı İncele...

1 kg=330 m. 1Bobin ( 5 kg ) =en az 1600 m. %100 orjinal poliproplenden mamüldür. Fibrilize edilmiş UV katkılıdır. Taşıma kapasitesi 100 kg’dir. Elyafları birbirine bağlı, ağ şeklindedir. Eksiz ve düğümsüzdür. Düğümünden çözülmez. Yüksek mukavemetlidir. Shrinkli 5’er Kg’lik bobinler halinde satılmaktadır.

Detaylı İncele...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.